Kontakty



Sídlo společnosti a fakturační adresa:
IT TRADE,a.s.
Štěrboholská 184/28
102 00 Praha 10

IČ: 27390411
DIČ: CZ27390411

Tel.: +420 226 253 253
FAX: +420 234 099 905
GSM: +420 731 752 801
E-mail: obchod@ittrade.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Management:

Karel Fiala
Výkonný ředitel
Tel.: +420 226 253 255
E-mail: fiala@ittrade.cz
PaeDr. Ladislav Moc
Obchodní ředitel
Tel.: +420 226 253 265
E-mail: moc@ittrade.cz
Ing. Milan Kouba
Finanční ředitel
Tel.: +420 226 253 266
E-mail: kouba@ittrade.cz

Obchodní oddělení (obchod@ittrade.cz):

Lukáš Ostratický
Vedoucí distribuce
Tel.: +420 226 253 251
ICQ: 193 559 049
E-mail: ostraticky@ittrade.cz
Pavel Petrovič
Vedoucí retail
Tel.: +420 226 253 278
Skype: petrovicitt
E-mail: petrovic@ittrade.cz
Daniel Prudil
Obchodník
Tel.: +420 226 253 278
ICQ: 626 612 587
E-mail: prudil@ittrade.cz
Zuzana Hegerová
Obchodník
Tel.: -
Skype: live:hegerova_2
E-mail: hegerova@ittrade.cz
Michal Krása
Obchodník
Tel.: +420 226 253 252
ICQ: 296 618 851
E-mail: krasa@ittrade.cz
Tereza Šajnohová
Obchodník
Tel.: +420 226 253 259
Skype: live:sajnohova
E-mail: sajnohova@ittrade.cz
Lucie Kopecká
Retail specialistka
Tel.: +420 226 253 262
ICQ: 208 556 187
E-mail: kopecka@ittrade.cz

Importní a nákupní oddělení (import@ittrade.cz):

Jaroslav Kopečný
Produktový manažer
Tel.: +420 226 253 270
Skype: kopecnyitt
E-mail: kopecny@ittrade.cz
Petra Machová
Produktový manažer
Tel.: +420 226 253 256
Skype: -
E-mail: machova@ittrade.cz
Tomáš Hort
Produktový manažer
Tel.: +420 226 253 261
Skype: hortitt
E-mail: hort@ittrade.cz
Jakub Hyška
Specialista importu
Tel.: +420 226 253 270
Skype: live:hyska_5
E-mail: hyska@ittrade.cz
Markéta Ježková
Specialista importu
Tel.: +420 226 253 253
Skype: jezkovaitt
E-mail: jezkova@ittrade.cz

Účetní oddělení (ucetni@ittrade.cz):

Zuzana Chrastná
Hlavní účetní
Tel.: +420 226 253 264
E-mail: chrastna@ittrade.cz
Ivana Nguyenová
Účetní
Tel.: +420 226 253 254
E-mail: nguyenova@ittrade.cz
Meisaa Abu Zulufová
Účetní/Credit Manager
Tel.: +420 226 253 280
E-mail: zulufova@ittrade.cz
Tereza Nezvalová
Junior účetní
Tel.: -
E-mail: nezvalova@ittrade.cz

Marketing a PR (marketing@ittrade.cz):

Luděk Mareš
Marketing Manager
Tel.: +420 226 253 258
Skype: maresitt
E-mail: mares@ittrade.cz
Luboš Nytra
Grafik
Tel.: -
Skype: -
E-mail: nytra@ittrade.cz
Lucie Indrová
Grafik
Tel.: -
Skype: -
E-mail: indrova@ittrade.cz
Otakar Libra
Webmaster
Tel.: +420 226 253 250
Skype: libraitt
E-mail: libra@ittrade.cz

Reklamační oddělení (rma@ittrade.cz):

Eva Smetáková, DiS.
Vedoucí reklamací
Tel.: +420 226 253 272
ICQ: 610 794 152
E-mail: rma@ittrade.cz
Jana Nováková
Reklamační technik
Tel.: +420 226 253 272
ICQ: 641 226 814
E-mail: rma@ittrade.cz

IT oddělení:

Jiří Zuzaňák
Administrátor
Skype: zuzanakitt
E-mail: zuzanak@ittrade.cz

Josef Čekal
Administrátor
Skype: cekalitt
E-mail: cekal@ittrade.cz

Back Office:

Jana Lehnertová
Recepční
Tel.: +420 226 253 263
E-mail: lehnertova@ittrade.cz

Sklad (sklad@ittrade.cz):
Tel.: +420 226 253 271

Jan Pošík
Vedoucí skladu
Tel.: +420 226 253 271
GSM: +420 777 755 454
E-mail: sklad@ittrade.cz
Ondřej Brada
Zástupce vedoucího skladu
Tel.: +420 226 253 271
GSM: +420 734 441 434
E-mail: brada@ittrade.cz
Jiří Veselý
Řidič
Tel.: +420 226 253 271
GSM: +420 777 755 820
E-mail: sklad@ittrade.cz

Sklad a reklamace:
IT TRADE, a.s.
ul. Italská 695
289 24 Milovice

Provozovna a obchodní oddělení:
IT TRADE, a.s.
Poděbradská 65a
198 00 Praha 9











 
 



Košík
0 položek
0

 

 

 



 
 
 


 


 
Přihlášení
 

 

 

 

Technické řešení © 2017 CyberSoft s.r.o.